Ben je op zoek naar een plek waar je écht het verschil kunt maken in het leven van duizenden fellows en hun families? Tijdens onze Inhousedag speciaal voor Behandelaren ontdek je hoe het is om onderdeel te zijn van Yes We Can Clinics.
Deze dag is speciaal ontwikkeld voor (bijna) afgestudeerden Psychologen, Orthopedagogen, Gedragwetenschappers, GGZ-agogen en sociotherapeuten die nieuwsgierig zijn naar het werken bij Yes We Can Clinics. Als behandelaar speel je een cruciale rol in ons multidisciplinaire behandelteam en draag je direct bij aan het herstel van onze fellows (hoe wij de jongeren noemen).
Wat kun je verwachten tijdens de Inhousedag?
We hebben een inspirerend programma samengesteld waarbij je kennismaakt met onze unieke werkwijze, onze visie en natuurlijk met je potentiële toekomstige collega’s. Denk aan:
Maak kennis met onze werkomgeving
Bij Yes We Can Clinics werken we intensief met jongeren en families, met psychische problemen, verslavingen en gedragsproblemen. Samen met een hecht team help je hen stap voor stap weer op weg naar een gezond en gelukkig leven. Tijdens de Inhousedag krijg je een goed beeld van hoe het is om in deze bijzondere omgeving te werken.
Klik door om meer te weten komen over Werken als Behandelaar of bekijk de video:
Datum: Wordt nog bekendgemaakt
Locatie: Yes We Can Clinics, Hilvarenbeek
Voor vragen, neem contact met ons op via [email protected] of +31 (0)40 211 0311 en vraag naar recruitment.