Zero&Sano Inhouseavond Persoonlijk Begeleider

Ben je op zoek naar een plek waar je écht het verschil kunt maken in het leven van onze bewoners? Tijdens onze Inhouseavond voor Persoonlijk Begeleiders ontdek je hoe het is om onderdeel te zijn van Zero&Sano. 

Kom deze avond de sfeer proeven, ontdek onze unieke werkwijze en ontmoet de collega’s die van Zero&Sano een omgeving maken waar je je thuis voelt.

Wat kun je verwachten tijdens de Inhouseavond?
We hebben een inspirerend programma samengesteld waarbij je kennismaakt met onze unieke werkwijze, onze visie en natuurlijk met je potentiële toekomstige collega’s. Denk aan

  • Een kijkje bij Zero&Sano
  • In gesprek met de bewoners
  • Kennismaking met onze unieke werkwijze en inspirerende werkomgeving
  • Persoonlijke gesprekken met collega’s over hun ervaringen
  • Alles over jouw (doorgroei)mogelijkheden binnen Zero&Sano
  • Een interactieve avond inspiratieavond
/

Maak kennis met onze werkomgeving
Bij Zero&Sano werken we intensief samen voor bewoners die te maken hebben met psychische problemen, verslaving en/of gedragsproblemen. Samen met een hecht team help je hen stap voor stap verder te werken aan herstel op weg naar de volgende stap: een gezond, gelukkig en zelfstandig leven. Tijdens de Inhouseavond krijg je een goed beeld van hoe het is om in deze bijzondere omgeving te werken.

Werken als Persoonlijke Begeleider bij Zero&Sano

Klik door om meer te weten komen over Werken bij Zero&Sano of bekijk de video:

Hier staat ingevoegde content uit een sociaal media netwerk. Om deze inhoud te zien, hebben we je akkoord nodig voor marketing cookies.
Klik hier om toestemming te geven.

Praktische informatie Inhouseavond

Datum: 2 juli 2025

Tijd: 18:30 – 21:30 uur 

Locatie: Zero&Sano, in Elst

Voor vragen, neem contact met ons op via [email protected] of +31 (0)40 211 0311 en vraag naar recruitment.